facebook twitter Google Plus
Kehribar 9. Bölüm Fragmanı 13 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kehribar 9. Bölüm Fragmanı özeti: Kehribar dizisinin 9. bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Kehribar 9. bölümü ile 13 mayıs cuma akşamı ekranlara gelecek. Orhan Yarımcalı efsanesi İstanbul'a kadar yayılmıştır. Daha fazla büyümesine engel olmak isteyen Oğuz Doğu Mudanya'ya ayak basmıştır. Kemal'in yardımıyla Orhan yol arkadaşlarını kurtarmayı başarır. Kemal olan bitenlerden sonra kendini suçlayacaktır. Adile Veli ve Sanem arasındaki büyük sırrı öğrenir. Orhan babasının ölüm nedenini hala bilmemektedir. Oğuz Doğu Orhan Yarımcalı ile yüzleşir. Leyla Kemal'in onun oğlu olduğunu Orhan'a söyleyecektir.
Kehribar dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kehribar 9. Bölüm Fragmanı 13 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kehribar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kehribar 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kehribar 9. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kehribar 9. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kehribar 9. Bölüm Fragmanı,Kehribar 9. Bölüm ne zaman, Kehribar 9. Bölümde neler olacak,Kehribar 9. Bölüm özeti,Kehribar 9. Bölüm konusu,Kehribar 9. Bölüm oyuncuları, Kehribar 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kehribar 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kehribar 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kehribar 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kehribar 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kehribar 9. Bölüm Fragmanı özeti