facebook twitter Google Plus
Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kehribar dizisinin 8. bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Kehribar 8. bölümü ile 6 mayıs cuma akşamı ekranlara gelecek. Orhan zamanla içinde yaşadığı acıyla kavrulmuş ve artık başkalaşmaya başlamıştır. Musa'yı sağlam bacağından vuran Orhan cezalandırmıştır. Musa'nın yürüyüp yürüyemeyeceğine doktorlar karar verecektir. Musa'nın tekerlekli sandalyeye mahkum olmasıyla tüm Bozoğlu ailesi derinden etkilenir. Leyla 20 yıl önce olduğu gibi abisi ve Orhan arasında kalmıştı. Musa yaşadıklarının intikamını almak için harekete geçer. Bozoğlu ailesinin babası Orhan'ı Oğuz Doğu'ya havale eder.
Kehribar dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kehribar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kehribar 8. Bölüm Fragmanı,Kehribar 8. Bölüm ne zaman, Kehribar 8. Bölümde neler olacak,Kehribar 8. Bölüm özeti,Kehribar 8. Bölüm konusu,Kehribar 8. Bölüm oyuncuları, Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kehribar 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti