facebook twitter Google Plus
Kehribar 4. Bölüm Fragmanı 8 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kehribar 4. Bölüm Fragmanı özeti: Kehribar dizisinin 4. bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Kehribar 4. bölümü ile 8 nisan cuma akşamı ekranlara gelecek. Babasını toprağa kendi elleriyle veren Orhan artık her şeyin tek sahibidir. Saliha kocasından kalan emanetleri Orhan'a devretmiştir. Yarımcalı ailesinin söz sahibi artık Orhan'dır. Veli kardeşinin gölgesinde kalmaktan elbette memnun olmayacaktır. Sanem Veli'yi Orhan'a karşı kışkırtmaya devam edecektir. Orhan Mudanya'da Musa'nın yüzünden zulüm gören her insanoğluna yardım edecektir. Orhan'ın bu tavrı Musa'nın hiç mi hiç hoşuna gitmeyecek kendi kardeşini bile Orhan'ı ortadan kaldırmak için feda etmeye göze alacaktır. Musa kirli oyunlarında Cemil'i kullanmaya devam eder. Musa Cemil'e Leyla'yı öldürmesi için emir verir.
Kehribar dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kehribar 4. Bölüm Fragmanı 8 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kehribar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kehribar 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kehribar 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kehribar 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kehribar 4. Bölüm Fragmanı,Kehribar 4. Bölüm ne zaman, Kehribar 4. Bölümde neler olacak,Kehribar 4. Bölüm özeti,Kehribar 4. Bölüm konusu,Kehribar 4. Bölüm oyuncuları, Kehribar 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kehribar 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kehribar 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kehribar 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kehribar 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kehribar 4. Bölüm Fragmanı özeti