facebook twitter Google Plus
Kehribar 14. Bölüm Fragmanı 17 Haziran
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kehribar 14. Bölüm Fragmanı özeti: Kehribar dizisinin 14. bölümüne ait fragmanı yayınlandı. Kehribar 14. bölümü ile 17 haziran cuma akşamı ekranlara gelecek. Kaan'ın ölümüyle tutuklanan Orhan yoldaşı aynı zamanda Komiser Yıldırım'ın yardımcıları tarafından intikamını alması için serbest bırakılır. Bahar ve Leyla Kaan'ın ölümünden kendilerini sorumlu tutmaktadır. Orhan oğlunu gömdükten sonra Musa'dan Oğuz Doğu'nun yerini öğrenir. Oğuz Doğu'nun mekanını basan Orhan Yarımcalı Oğuz Doğu'yu tek kurşanla öldürür.
Kehribar dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kehribar 14. Bölüm Fragmanı 17 haziran fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kehribar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kehribar 14. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kehribar 14. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kehribar 14. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kehribar 14. Bölüm Fragmanı,Kehribar 14. Bölüm ne zaman, Kehribar 14. Bölümde neler olacak,Kehribar 14. Bölüm özeti,Kehribar 14. Bölüm konusu,Kehribar 14. Bölüm oyuncuları, Kehribar 14. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kehribar 14. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kehribar 14. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kehribar 14. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kehribar 14. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kehribar 14. Bölüm Fragmanı özeti