facebook twitter Google Plus
Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kehribar dizisinin 11. bölümüne ait 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Kehribar 11. bölümü ile 27 mayıs cuma akşamı ekranlara gelecek. Orhan Babasından ve dedesinden kalan toprakları kaybetmek üzeredir. Veli Musa ile iş birliği yapmış ve toprakları Musa'ya satmıştır. Musa kendi kazdığı kuyuya kendi düşer. Oğuz Doğu Orhan Yarımcalı'yı sevdikleriyle vurmaya çalışır. Orhan etrafındaki onlarca düşmana rağmen dimdik ayakta duracaktır. Leyla ve Kemal'le ilgili öğrendiği gerçekler Orhan'ın koruma dürtüsünü uyandırır. Orhan bozulan dengesini Murat Hoca'dan yardım alarak düzeltmeye çalışacaktır. Oğlu Kemal ellerinden kayıp giderken Orhan onu kaybetmemek için büyük adımlar atacaktır.
Kehribar dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kehribar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kehribar 11. Bölüm 2.Fragmanı,Kehribar 11. Bölüm ne zaman, Kehribar 11. Bölümde neler olacak,Kehribar 11. Bölüm özeti,Kehribar 11. Bölüm konusu,Kehribar 11. Bölüm oyuncuları, Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kehribar 11. Bölüm 2. Fragmanı özeti