facebook twitter Google Plus
Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı özeti: Ölesiye aşık olan iki genç; Orhan ile Leyla'nın araya giren yirmi yılını ve sonrasında yaşanacakları konu alan dizinin başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili paylaşıyor. Sürükleyici bir aşk hikâyesini anlatacak olan Kehribar'ın yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaryosunu ise Sinan Tuzcu ve Ali Aydın'ın üstleniyor.
Kehribar dizisinin 1.bölümüne ait 7. tanıtım fragmanı yayınlandı. Kehribar ilk bölümü ile 18 mart cuma akşamı Atv'de

Kehribar dizisi her Cuma - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kehribar dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı Yorumları (0)
Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kehribar 1. Bölüm Fragmanı,Kehribar 1. Bölüm ne zaman, Kehribar 1. Bölümde neler olacak,Kehribar 1. Bölüm özeti,Kehribar 1. Bölüm konusu,Kehribar 1. Bölüm oyuncuları, Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı hangi kanalda, Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı saat kaçta, Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı neler olacak, Kehribar 1. Bölüm 7. Fragmanı özeti